PFEFFERBERG Jakub
1900 - 1942
Pejzaż z domami |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell |
| | ID: 108. Jakub PFEFFENBERG (1900-ok. 1943) Pejzaż z domami, 1928 akwarela na (...) |
PFEFFERBERG Jakub
1900 - 1942
Nad dachami Krakowa - widok na kopułę kościoła śś. Piotra i Pawła |
| | Jakub PFEFFERBERG (1900-1943) Nad dachami Krakowa - widok na kopułę kościoła (...) |
PFEFFERBERG Jakub
1900 - 1942
WIDOK WAWELU OD WISŁY |
| | PFEFFERBERG Jakub WIDOK WAWELU OD WISŁY, 1933 olej na tekturze, 58,5 x 71,5 (...) |
PFEFFERBERG Jakub
1900 - 1942
Kazimierz w Krakowie - ulica Miodowa |
| | PFEFFERBERG Jakub Kazimierz w Krakowie - ulica Miodowa Olej, tektura, 47 x (...) |
PFEFFERBERG Jakub
1900 - 1942
Widok na Kraków |
| | Dieses Kunstwerk wurde wiederholt in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2009-03-21 vom Auktionshaus Desa Dom Auckcyjny in Krakow versteigert.
| | Widok na Kraków Olej, płótno 21 x 25 cm, sygn. l.d.: Pfeffenberg |