PECHáčEK Miloslav
1923 - 1993
Krajina u vody I |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Miloslav Pecháček (1923-1993) Krajina u vody I olej, sololit, 1976, 45,5 x 56 (...) |
PECHáčEK Miloslav
1923 - 1993
Krajina u vody II |
| | Miloslav Pecháček (1923-1993) Krajina u vody II olej, sololit, 1976, 45,5 x 56 (...) |
PECHáčEK Miloslav
1923 - 1993
RŮŽE |
| | Miloslav Pecháček (1923-1993) RŮŽE. 1963. Olej na plátně, 69,5x49 cm, sign. a (...) |
PECHáčEK Miloslav
1923 - 1993
Z Klatovska - Klenová |
Technik | | Pastell |
| | Miloslav Pecháček (1923-1991) Z Klatovska - Klenová pastel, papír, 1974, 30 x (...) |
PECHáčEK Miloslav
1923 - 1993
The Příbram Area |
| | Pecháček Miloslav (Litomyšl 1923 - 1993 Příbram) The Příbram Area, signed and (...) |