| | Marta Paulat Bez tytułu, 2008 numer katalogowy: 28 olej, płótno 100x100 cm (...) |
| | Gra w piłkę, 2005 Olej, płótno 120 x 120 cm Sygn. na odwrocie Marta Paulat (...) |
| | PAULAT Marta Taniec, 2009 olej, płótno; 120 x 120 cm sygn. na odwrocie: marta/ (...) |
Technik | | Acryl |
| | Akryl/płótno, 34 x 27 cm, sygn. PAULAT Marta Studia w Akademii Sztuk Pięknych (...) |
Technik | | Acryl |
| | PAULAT Marta Bez tytułu, 2005 akryl, płótno, 55x38 cm 100 zł 1 500 zł PAULAT (...) |