Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Acryl |
| | ID: 1407. Krzysztof PATALAS (ur. 1961) Z cyklu: drzewa, 2016 olej, akryl, (...) |
Technik | | Acryl |
| | Krzysztof PATALAS (ur.1961) Z cyklu Drzewa, 2016 akryl, płótno; 90 x 90 cm; na (...) |
| | Krzysztof PATALAS (ur. 1961) Lilie I, 2012 olej, płyta pilśniowa; 46 x 39,5 (...) |
| | Krzysztof PATALAS (ur. 1961) Lilie II, 2013 olej, płyta pilśniowa; 46 x 36 cm; (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | Krzysztof PATALAS (ur. 1961) Trójca, 2014 technika własna (olej, miedź, złote (...) |