Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Lithographie |
| | Květa Pacovská (1928-2023) Window lithography, 81 x 69,5 cm, signed lower/left (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Květa Pacovská (1928) Plakát k výstavě litografie, 1979, 54 x 37 cm, sign. DU (...) |
Jíte vidličkou a nožem? … |
Technik | | Siebdruck |
| | Pacovská Květa - Jíte vidličkou a nožem? … 1970 sign. PD Pacovská 70 (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Květa Pacovská (1928) Třináctka litografie, 40 x 31 cm, sign. LD Pacovská, (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Květa Pacovská (1928) Jedeme litografie, 1981, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU (...) |