Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Grzegorz Pabel (b. 1940) "Bats' Flights", diptych, 1993 oil, tempera/canvas, (...) |
Technik | | Collage |
| | Bez tytułu, 2017. Grzegorz PABEL (ur. 1940) Lot No.: 44 collage, płótno; 70 x (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | Grzegorz Pabel (ur. 1940, Ostrowiec Świętokrzyski) "Loty nietoperzy", dyptyk, (...) |
| | Grzegorz Pabel (ur. 1940, Ostrowiec Świętokrzyski) Zapis z pasem czerwieni (...) |
| | PABEL Grzegorz Cyklony, 1980 r. olej/płótno, 65 x 73 cm sygn., dat. i opisany (...) |