Technik | | Aquarell |
| | Miloš Noll (1926-1998) Růžové blues akvarel, kresba, papír, 1975, 18,3 x 16 (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell, Tinte |
| | Miloš Noll (1926-1998) Vzpomínka na Venuši akvarel, tuš, kresba, papír, 1984, (...) |
Z biologického atlasu XVIII |
Technik | | Mischtechnik, Collage, Papier |
| | Miloš Noll (1926-1998) Z biologického atlasu XVIII. koláž, pero, akvarel, (...) |
Z biologického atlasu XIV |
| | Miloš Noll (1926-1998) Z biologického atlasu XIV. koláž, perovka, papír, 1985, (...) |
Technik | | Collage |
| | Miloš Noll (1926-1998) Porozumění koláž, papír, 1972, 15 x 22 cm, sign. LD (...) |