NIELSEN Helge
1893 - 1980
\“Haven i maj\”. The Garden in May |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | 2414/955 , Helge Nielsen , (b. Frederiksberg 1893, d. Listed 1980) “Haven i (...) |
NIELSEN Helge
1893 - 1980
| | 2407/768 , Helge Nielsen , (b. Frederiksberg 1893, d. Listed 1980) “Haven i (...) |
NIELSEN Helge
1893 - 1980
Citronfarmen, Cagnes |
Technik | | Aquarell, Bleistift |
| | Helge Nielsen , (b. Frederiksberg 1893, d. Listed 1980) “Citronfarmen, Cagnes” (...) |
NIELSEN Helge
1893 - 1980
Maler og model |
| | Helge Nielsen , (b. Frederiksberg 1893, d. Listed 1980) “Maler og model”. (...) |
NIELSEN Helge
1893 - 1980
Citronfarmen, Cagnes |