NICOLAAS STORM VAN S GRAVESANDE Carel
1841-1924
Nature morte aux fleurs |
| | Carel Nicolaas Storm van 's Gravesande (1841-1924). Nature morte aux fleurs. (...) |
1841-1924
Composition au panier fleuri |
| | Chevalier Carel Nicolaas Storm Van s'Gravensande (1841-1924) École hollandaise (...) |
1841-1924
Oude Maas bij Dordrecht |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Kaltnadelradierung |
| | Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande (Dutch, 1841-1924) Oude Maas bij (...) |
1841-1924
Nordseeküste mit Segelboot |
Technik | | Aquarell |
| | 3930. STORM VAN S' - GRAVESANDE, CARREL NICOLAAS (Breda 1841 - 1924 Den Haag) (...) |
1841-1924
A still life with cherries |
Technik | | Pastelle, Papier |
| | Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande (1841-1924) A still life with cherries (...) |