MULLER Gerard
1861 - 1923
Vrouw met kinderen bij een poortdoorgang |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | Gerard Gustaaf Muller (1861-1929) Vrouw met kinderen bij een poortdoorgang (...) |
MULLER Gerard
1861 - 1923
Orientalist Market Scene |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell |
| | Gerard Muller (Dutch, 1861-1923), Orientalist Market Scene, watercolor, signed (...) |
MULLER Gerard
1861 - 1923
Orientalist Market Scene |
Technik | | Aquarell |
MULLER Gerard
1861 - 1923
Scène d'intérieur |
| | Huile sur panneau signée Müller Scène d'intérieur. 29x22 cm |
MULLER Gerard
1861 - 1923
Femme
assise |
Technik | | Pastell |
| | Pastel signé G. MULLER "Femme assise". 48x38 cm |