MROWINSKI Stanislaw
1928 - 1997
Para ilustracji |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | Stanisław MROWIŃSKI (1928-1997) Lot No.: 79 Para ilustracji 1. W drodze - (...) |
MROWINSKI Stanislaw
1928 - 1997
Bojownik |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Bleistift |
| | Stanisław Mrowiński (1928 - 1997) | Bojownik, 1976 kredka/papier, 6 x 9,6 cm, (...) |
MROWINSKI Stanislaw
1928 - 1997
Mrówka |
Technik | | Bleistift |
| | Stanisław Mrowiński (1928 - 1997) | Mrówka kredka/papier, 5,7 x 9,9 cm, (...) |
MROWINSKI Stanislaw
1928 - 1997
CM |
Technik | | Lithographie |
| | MROWIŃSKI Stanisław CM litografia, 43x61cm Studiował w poznańskiej PWSSP w (...) |
MROWINSKI Stanislaw
1928 - 1997
Ilustracja do książki Zwierzęta duże i małe |
Technik | | Aquarell |
| | MROWIŃSKI Stanisław akwarela 24x30cm Dodatkowy opis Stanisław Mrowiński (...) |