MRKVICKA Otakar
1898-1957
Slepý |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Mrkvička Otakar - Slepý 1942 sign. LD O. Mrkvička 42 olej, dřevěná deska 39 x (...) |
MRKVICKA Otakar
1898-1957
Běžec |
Technik | | Tusche |
| | Otakar Mrkvička (1898-1957) Běžec tuš, tužka, papír, pol. 20. let, 20,5 x 14,5 (...) |
MRKVICKA Otakar
1898-1957
Schody |
Technik | | Tusche |
| | Otakar Mrkvička (1898-1957) Schody tuš, tužka, papír, pol. 20. let, 21 x 9,5 (...) |
MRKVICKA Otakar
1898-1957
Cat |
| | Mrkvička Otakar (Příbram 1898 - 1957) Cat, unsigned, oil/canvas mounted on (...) |
MRKVICKA Otakar
1898-1957
Týnská Street |
Technik | | Lithographie |
| | Mrkvička Otakar (Příbram 1898 - 1957) Týnská Street, signed and dated in (...) |