MRAZEK Frantisek
1876 - 1933
U wodopoju |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Kurzbeschreibung | | Frantisek MRAZEK (1876-1933) Lot No.: 9 U wodopoju olej, tektura; 33,5 x 48,5 (...) |
MRAZEK Frantisek
1876 - 1933
Jesienny pejzaż z okolic Limanowej |
Kurzbeschreibung | | Franciszek MRAŻEK "Jesienny pejzaż z okolic Limanowej", 1925 olej, płótno, 28 (...) |
MRAZEK Frantisek
1876 - 1933
Odpoczynek w drodze |
Kurzbeschreibung | | Frantisek MRAZEK (1876-1933) 28 Odpoczynek w drodze olej, tektura; 33 x 48 cm (...) |
MRAZEK Frantisek
1876 - 1933
Scena rodzajowa - na targu |
Kurzbeschreibung | | Frantisek Mrazek 1876-1933Scena rodzajowa - na targu olej, tektura, 17,5 × 29 (...) |
MRAZEK Frantisek
1876 - 1933
Tabor |
Kurzbeschreibung | | Frantisek Mrazek 1876-1933Tabor olej, tektura, 34 x 49 cm w świetle oprawy, (...) |