MOZEJKO GOLUS Krystyna
1936
SCENA FIGURALNA |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | 204. Krystyna GOLUS -MOŻEJKO SCENA FIGURALNA, 1970 Olej, płótno; 80 x 123 cm (...) |
MOZEJKO GOLUS Krystyna
1936
LIWIEC |
| | MOŻEJKO-GOLUS Krystyna LIWIEC, 2001 Olej, płótno; 111 x 81,5 cm Sygnowany (...) |
MOZEJKO GOLUS Krystyna
1936
PRZYWÓDCA |
| | Dieses Los wurde in 2 Auktionen angeboten. Das Kunstwerk wurde erstmals am 2006-06-10 vom Auktionshaus Ostoya in Warsaw versteigert.
| | MOŻEJKO-GOLUS Krystyna PRZYWÓDCA, 2001 Olej, płótno, 90 x 130 cm 3 000 zł - (...) |
MOZEJKO GOLUS Krystyna
1936
ZIELONA PRZESTRZEŃ |
| | MOŻEJKO-GOLUS Krystyna ZIELONA PRZESTRZEŃ, 2001 Olej, płótno; 110 x 82 cm 3 (...) |
MOZEJKO GOLUS Krystyna
1936
NIEBIESKA RZEKA |
| | MOŻEJKO-GOLUS Krystyna NIEBIESKA RZEKA, 1993 Olej, płótno; 90 x 70 cm 3 000 zł (...) |