Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Kamila Model (b. 1988) Composition, 2014 acrylic/canvas, 140 x 140 cm ID: (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Kamila Model (b. 1988) From the 'Scientific examination of feelings' series, (...) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Kamila Model (b. 1988) Untitled, 2013 acrylic/canvas, 140 x 80 cm signed and (...) |
| | Kamila Model ur. 1988Bez tytułu, 2011 olej, płótno, 120 x 140 cm, sygnowany na (...) |
| | ID: 19. Kamila MODEL (ur. 1988) Bez tytułu, z cyklu: Cień, 2014 olej, płótno; (...) |