MLCOCH Zdenek
1921 - 1995
Along the way |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Lithographie |
| | Zdeněk Mlčoch (1921-1996) Along the way lithography, 1981, 41,5 x 29 cm, (...) |
MLCOCH Zdenek
1921 - 1995
Žena ve městě |
| | Zdeněk Mlčoch (1921-1995) Žena ve městě olej, plátno, 1985, 120 x 76 cm, sign. (...) |
MLCOCH Zdenek
1921 - 1995
Žena ve městě |
MLCOCH Zdenek
1921 - 1995
Pierot |
Technik | | Lithographie |
| | Zdeněk Mlčoch (1921-1995) Pierot litografie, 1975, 10,2 x 6,9 cm, sign. PD (...) |