| | 11 Joanna Mlącka (ur. 1981) Martwa natura z obręczą, 2021 olej, płótno, 80 x (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Joanna Mlącka | Martwa natura z obręczą, 2021Upcomin auctions21st century Art (...) |
| | Joanna Mlacka (b. 1981) "Garden I", 2019 oil/canvas, 81 x 65 cm signed, dated (...) |
| | Joanna Mlącka ur. 1981W zaroślach, 2018 olej, płótno, 65 x 54 cm, opisany na (...) |
| | Joanna Mlącka ur. 1981Schyłek lata, 2019 olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. na (...) |