MISSET Hermanus Marie Johannes
1875 - 1958
Hollands redegezicht met zeilboot op de voorgrond |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Doek |
| | HERMANUS M.J. MISSET (1875 - 1958) Hollands redegezicht met zeilboot op de (...) |
1875 - 1958
View of the Nieuwe Kerk, Amsterdam |
Technik | | Aquarell, Tinte, Papier |
| | Hermanus Marie Johannes Misset (Dutch, 1875-1958) View of the Nieuwe Kerk, (...) |
1875 - 1958
Amsterdamse daken, Westerkerk in de verte |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | Hermanus Marie Johannes Misset (1875-1958) Amsterdamse daken, Westerkerk in de (...) |
1875 - 1958
Bible Hotel, Damrak |
| | Hermanus Marie Johannes Misset (1875-1958) Bible Hotel, Damrak gesigneerd en (...) |
1875 - 1958
Oudezijds Achterburgwal met St. Nicolaas Kerk in de achtergrond |
| | Herman Marie Johannes Misset (1875-1958) Oudezijds Achterburgwal met St. (...) |