Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Katarzyna Misiórska | "Koń", 2021 Katarzyna Misiórska (1987) olej/płótno, 80 x (...) |
| | Katarzyna Misiórska (ur. 1987 r., Łomża) Tygrys pomarańczowy, 2016 r. (...) |
| | Katarzyna Misiórska (ur. 1987, Łomża) Lilia-woda, 2015 r. olej/płótno, 116 x (...) |
| | Katarzyna Misiórska (ur. 1987, Łomża) Lilie nocą, 2017 r. olej/płótno, 100 x (...) |
| | Katarzyna Misiórska (ur. 1987, Łomża) Rubinowe lilie, 2017 r. olej/płótno, 80 (...) |