Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Linolschnitt |
| | Miloslav MOUCHA (né en 1942). Paysages. Linogravure sur papier Japon (x4). (...) |
| | Moucha Miroslav - Růžová stodola 2003 sign. na rubu Moucha 2003 olej, plátno (...) |
Technik | | Holzschnitt |
| | Miloslav Moucha (Czech, B. 1942) Untitled. Woodblock print in three colors. (...) |
Technik | | Kaltnadelradierung |
| | Miloslav Moucha (1942) Studie ke knize Berešit dřevoryt, 1992, 18 x 11,5 cm, (...) |
Technik | | Xylograph |
| | Miloslav Moucha (1942) Berešit dřevoryt, 18 x 11,5 cm, rám, soukromé studium, (...) |