De jonge matroos rechtsonder get |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Lot 8: Gustave Milling (1876-onbekend) Description: De jonge matroos (...) |
| | Gustave Milling (1876-onbekend) De jonge matroos rechtsonder get. en gedateerd (...) |
| | Kavel 65 Gustave Milling (1876-onbekend) De jonge matroos rechtsonder get. en (...) |
| | Gustav Milling (1876-onbekend) De kleine matroos r.o. get. en 1914 olieverf op (...) |
| | Milling, Gustav, zugeschr., 1876 Vorbruch - vor 1930 Öl/Lwd, 34 x 45 cm, " (...) |