Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell, Tinte, Papier |
| | Raul Milian Cuban, 1914-1986 Untitled , 1955 Signed and dated Milian 55 (ll) (...) |
| | Raul Milian Cuban, 1914-1986 Untitled , 1955 Signed and dated Milian 55 (lr) (...) |
Technik | | Mischtechnik, Papier |
| | Raúl Milián , 1914–1984 , Untitled 1 Untitled 1 , 1957 , ink, mixed media on (...) |