Chłopi niosący olbrzymiego ptaka |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Dariusz Miliński (1957) Chłopi niosący olbrzymiego ptaka, 1995 olej/płótno, 30 (...) |
| | 39 Dariusz Miliński (ur. 1957 r.) Z cyklu Przyjaciele, 2017 olej, płótno, 30 x (...) |
| | 40 Dariusz Miliński (ur. 1957 r.) Zabawa na śniegu, 2010 olej, płótno, 22 x 22 (...) |
Untitled, from the cycle "The Ugly Duckling", |
| | Dariusz Milinski (b. 1957) Untitled, from the cycle "The Ugly Duckling", 2021 (...) |
| | Dariusz MILIŃSKI (ur. 1957) 329 Z cyklu: Strażnik Bajek, 2003 olej, płótno; 41 (...) |