Krtek a raketa - lastury III |
Technik | | Aquarell, Tinte, Papier |
| | Zdeněk Miler (1921-2011) Krtek a raketa - lastury III. akvarel, tuš, uhel, (...) |
Krtek a raketa - lastury II |
| | Zdeněk Miler (1921-2011) Krtek a raketa - lastury II. akvarel, tuš, uhel, (...) |
Krtek a raketa - ostrůvek |
| | Zdeněk Miler (1921-2011) Krtek a raketa - ostrůvek akvarel, tuš, uhel, papír, (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Mischtechnik, Papier |
| | Zdeněk Miler (1921-2011) Krtek a Zajíc kombinovaná technika, ultrafán, papír, (...) |
A mole and a rocket - an island |
| | Zdeněk Miler (1921-2011) A mole and a rocket - an island watercolor, ink, (...) |