MIERZEJEWSKI Andrzej
1915 - 1982
Landscape |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Andrzej Mierzejewski (1915 - 1982) Landscape oil/canvas, 76.5 x 98 cm signed (...) |
MIERZEJEWSKI Andrzej
1915 - 1982
Przy stole |
Technik | | Pastell |
| | Andrzej Mierzejewski 1915 Zakopane – 1982 Warszawa Przy stole pastel, papier, (...) |
MIERZEJEWSKI Andrzej
1915 - 1982
Odpoczynek |
Technik | | Bleistift |
| | Andrzej Mierzejewski 1915 Zakopane – 1982 Warszawa Odpoczynek czarna kredka, (...) |
MIERZEJEWSKI Andrzej
1915 - 1982
KOMPOZYCJA |
| | Olej, płótno; 80 x 100 cm Na krosnach napis czarną farbą olejną: A. (...) |
MIERZEJEWSKI Andrzej
1915 - 1982
KOMPOZYCJA |
| | MIERZEJEWSKI Andrzej - KOMPOZYCJA, 1959 - Artinfo.pl Olej, płótno; 80 x 100 cm (...) |