Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | 138. Jacek Mieliwodzki | Skrzypek, 1969 r. Upcomin auctionsSpring (...) |
| | 114Jacek Mieliwodzki (ur. 1942 r.)Skrzypek, 1969 r. olej, płótno, metal, (...) |
| | Jacek Mieliwodzki | Bez tytułu, 1975Upcomin auctionsAukcja ze zbiorów (...) |
| | Jacek Mieliwodzki ur. 1942 r.Skrzypek, 1969 r. olej, płótno, metal, asamblaż, (...) |
| | Autoportret, 1972 olej, płyta pilśniowa, 43 x 33 cm; sygn. i dat. l. d.: na (...) |