Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Robert Miedziocha (b. 1983) Explosion II, 2013 oil on canvas, 130 x 130 cm (...) |
| | Robert Miedziocha (b. 1983) Lego, 2006 r. oil/canvas, 50 x 50 cm signed and (...) |
| | Robert Miedziocha (ur. 1983, Lublin) Lego, 2006 r. olej/płótno, 50 x 50 cm (...) |
| | MIEDZIOCHA Robert olej/płótno, tondo, średnica: 50 cm sygn. i dat. na (...) |
| | Zajście III olej, płótno, 83 x 120 (...) |