Alb și negru/White and black |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Radierung, Aquatinta |
| | Lot 32: MIKOS FRED Alb și negru/White and black Description: acvatinta și (...) |
Suzana și bătrânii/Susanna and the elders |
| | Lot 39: MIKOS FRED Suzana și bătrânii/Susanna and the elders Description: (...) |
Technik | | Farbige Radierung |
| | Lot 48: FRED MIKOS Zori/Dawn acvaforte color, exemplar de artist, intitulat (...) |
Technik | | Lithographie |
| | 7.15 - Fred Micos (1907-1995), "Sibiu", 19 litografii originale, 26x35cm fiecare |
| | 7.56 - Fred Micos (1907-1995), "Flori", aqua forte color, exemplar de autor, (...) |