MICHALSKI Leon
1911 - 1989
Nets On Fishing Boat |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Leon Michalski (1911 - 1989) "Nets On Fishing Boat" oil/canvas, 46 x 55 cm (...) |
MICHALSKI Leon
1911 - 1989
Martwa natura |
| | Leon Michalski (1911-1989) Martwa natura, 1947 r. olej, płótno, 46 x 55 cm, (...) |
MICHALSKI Leon
1911 - 1989
Podwórko z pompą |
Technik | | Aquarell, Gouache |
| | Leon MICHALSKI Podwórko z pompą akwarela, gwasz, papier, 52 x 50 cm, sygn. (...) |
MICHALSKI Leon
1911 - 1989
Widok z góry |
| | Leon MICHALSKI (1911-1989) Lot No. 314 Widok z góry, 1976 olej, płótno; 81 x (...) |
MICHALSKI Leon
1911 - 1989
Widok z góry |
| | Leon MICHALSKI (1911-1989) Lot No. 323 Widok z góry, 1976 olej, płótno; 81 x (...) |