| | Mezey József (Kisléta, 1823 - Budafok, 1882) Keleti hölgy, 1855 (Friedrich (...) |
| | Tétel 66: Mezey József (Kisléta, 1823 -Budafok, 1882): Abonyi testvérek, 1859 (...) |
Hirte in bergiger Landschaft |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | József Mezey (Ungarischer Maler. 1823 Kis-Léta - 1882 Promontor) Hirte in (...) |
| | Jelezve hátoldalon: Két csikós festette Mezey József 1859 |
Zuschreibung | | Zugeschrieben |
| | Mezey József Vágtató betyárok olaj, vászon 42*58,5 cm j.n. |