MASLOWSKI Stanisław
Powrót z karczmy |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Stanisław Masłowski 1853 Włodawa - 1926 WarszawaPowrót z karczmy, 1918 r. (...) |
MASLOWSKI Stanisław
Powrót z karczmy |
| | Varia (21)12 grudnia 2017 (wtorek), godz: 19:00powrótOpis30.>>360° (...) |
MASLOWSKI Stanisław
Wyjazd na polowanie |
Technik | | Ol, Sperrholz |
| | Stanisław Masłowski (1853 Włodawa - 1926 Warszawa) Wyjazd na polowanie, 1900 (...) |
MASLOWSKI Stanisław
MALWY PRZED CHATĄ |
Technik | | Aquarell |
| | Tytuł: MALWY PRZED CHATĄ Stanisław Masłowski Wymiary : 78 x 52 cm Technika: (...) |
MASLOWSKI Stanisław
View form TIVOLI |
Technik | | Mischtechnik |
| | View form TIVOLI, 1922 Stanisław Masłowski 69.2 x 97.7 cm watercolour, (...) |