MARTUSZEWSKI Franciszek
Wnętrze kościoła |
Technik | | Radierung |
| | akwaforta, wym.: 175 x 115 mm; sygn. kredką p.d.: Martuszewski Fr. |
MARTUSZEWSKI Franciszek
Wiolonczelista |
Technik | | Aquatinta |
| | akwatinta; wym.: 70 x 85 mm; sygn. oł. p.d. (dwie z trzech). Trzy odmiany (...) |
MARTUSZEWSKI Franciszek
Wiolonczelista |
Technik | | Aquatinta |
| | MARTUSZEWSKI Franciszek Wiolonczelista, akwatinta, wym.: 70 x 85 mm, 600 zł (...) |
MARTUSZEWSKI Franciszek
Wiolonczelista |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Tusche, Papier |
| | MARTUSZEWSKI Franciszek Wiolonczelista tusz, papier, wym.: 68 x 85 cm, sygn. (...) |
MARTUSZEWSKI Franciszek
Kościół Bożego Ciała |
Technik | | Radierung |
| | akwaforta, wym.: 245 x 198 mm, sygn. dat. tyt. piórko. |