Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Lithographie |
| | Jarmila Marešová (1953) Z pohádky do pohádky litografie, 1989, 49 x 38 cm, (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Jarmila Marešová (1953) Kašpárkovy příběhy litografie, 1990, 27 x 37,8 cm, (...) |
Technik | | Lithographie |
Technik | | Lithographie |
Technik | | Lithographie |
| | Jarmila Marešová (1953) Pohádkový kalendář litografie, 54,3 x 38 cm, sign. PD (...) |