Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | 54 Monika Marchewka (ur. 1988) Z bliska, 2017 olej, płótno, 80 x 80 cm, (...) |
| | 45 Monika Marchewka (ur. 1988) Zachłanność, 2022 olej, płótno, 90 x 100 cm, (...) |
| | 113 Monika Marchewka (ur. 1988) Nowy dzień, 2018 olej, płótno, 110 x 90 cm, (...) |
| | Monika Marchewka (ur. 1988) Zaproszenie, 2022 olej, płótno, 70 x 70 cm, (...) |
| | 16 Monika Marchewka (ur. 1988) Zaślubiny, 2022 olej, płótno, 100 x 90 cm, (...) |