MACIEJ DOWGIATTO Zbigniew
1961
Bez tytułu |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Zbigniew Maciej DOWGIAŁŁO Lot No.: 306 Bez tytułu, 1992 olej, płótno; 100 x (...) |
MACIEJ DOWGIATTO Zbigniew
1961
Niebo futuro |
| | Zbigniew Maciej DOWGIAŁŁO Lot No.: 318 Niebo futuro, 1995 olej, płótno; 100 x (...) |
MACIEJ DOWGIATTO Zbigniew
1961
Niebieskie Miasto 2087 |
| | Zbigniew Maciej DOWGIAŁŁO Lot No.: 319 Niebieskie Miasto 2087, 1987 olej, (...) |
MACIEJ DOWGIATTO Zbigniew
1961
Upadek do piekła według Rubensa |
| | Zbigniew Maciej DOWGIAŁŁO (ur. 1961) Upadek do piekła według Rubensa, 1986 (...) |
MACIEJ DOWGIATTO Zbigniew
1961
Composition. |
| | Zbigniew Maciej Dowgiatto, b. 1961 (CD) Composition. Signed Dowgiatto 88. Oil (...) |