| | Kazimierz MACHOWINA (ur. 1938) Kobieta i ptak, 1996 olej, plotno, 80 x 50 cm; (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | Kazimierz MACHOWINA (ur. 1938) Domek z czerwonym dachem, 1987 technika wlasna, (...) |
Siedzaca naga kobieta z ptakiem |
| | Kazimierz MACHOWINA (ur. 1938) Siedzaca naga kobieta z ptakiem, 1997 olej, (...) |
Kobieta siedząca z ptakami |
| | Kazimierz MACHOWINA (ur. 1938) Kobieta siedząca z ptakami olej, płótno, 80 x (...) |