MACEDONSKI Alexis
1884 - 1971
Vas cu garoafe |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | 134. Vas cu garoafe Alexis Macedonski 1885, Bucureşti - 1971, Insulele Baleare (...) |
MACEDONSKI Alexis
1884 - 1971
Frère et sœur |
| | Alexis MACEDONSKI (Roumain, Bucarrest 1887 - Tarragone 1971) Frère et sœur (...) |
MACEDONSKI Alexis
1884 - 1971
Parc en Provence |
| | Alexis MACEDONSKI (1884-1971) Parc en Provence. Huile sur panneau. Signée en (...) |
MACEDONSKI Alexis
1884 - 1971
Parc en provence |
| | Alexis MACEDONSKI (1884-1971) Parc en provence. Huile sur panneau. Signée en (...) |
MACEDONSKI Alexis
1884 - 1971
După furtuna vieții |
| | ALEXIS MACEDONSKI (1885-1971) După furtuna vieții ulei/pânză, semnat, (...) |