Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Offset Druck |
| | Andrzej Łobodziński (1931 - 2023) | Bez tytułu offset/papier, 20 x 16,5 cm, (...) |
Technik | | Offset Druck |
| | 22Andrzej Łobodziński (ur. 1931 r.)Bez tytułu autooffset, papier, 29 x 41 cm, (...) |
Technik | | Offset Druck |
| | Andrzej Łobodziński | Bez tytułuUpcomin auctionsWorks on Paper (contemporary (...) |
Technik | | Offset Druck |
| | Andrzej Łobodziński ur. 1931 r.Bez tytułu autooffset, papier, 29 x 41 cm, syg. (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Andrzej ŁOBODZIŃSKI (ur. 1931) Kompozycja z linią litografia, papier; 19,5 x (...) |