Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | 8522 D - LÖBERG, Beda (1895-1974): Lila hus vidvattendrag, olja på pannå, (...) |
| | 8521 D - LÖBERG, Beda (1895-1974): Gulasjöbodar, olja på pannå, signerad Beda (...) |
| | 8524 D - LÖBERG, Beda (1895-1974): Sjöbodar ochekor, olja på pannå, signerad (...) |
Stilleben med jordglob och böcker |
| | 1086 D - BEDA LÖBERG 1895-1974 Stilleben med jordglob och böcker Signerad och (...) |
| | 8461 D - LÖBERG. Beda (1895-1974); Landskap med hus, olja på pannå, signerad (...) |