| | 114 | LEŽÍCÍ AKT LEXA Rudolf (1915 - 2003) Olej na sololitové desce, 49,5 x 64 (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Rudolf Lexa (1915-2003) Karlův most v podvečer olej, plátno, 71 x 90 cm, sign. (...) |
Charles Bridge in the early evening |
| | Rudolf Lexa (1915-2003) Charles Bridge in the early evening oil on canvas, 71 (...) |
| | Rudolf Lexa (1915-2003) Silnice olej, plátno, 48 x 58 cm, sign. PD Lexa, rám, (...) |
| | 083 LEXA Rudolf (*15. 11. 1915 Praha, ÈECHY) Karlùv most z náplavky Olej na (...) |