Technik | | Mischtechnik |
| | Anna LEWIŃSKA (ur. 1950) Lot No. 427 W objęciach, 2014 technika własna, (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Acryl, Collage, Leinwald |
| | Bajka, tom I, 2021 . Anna LEWIŃSKA (ur. 1950) Lot No.: 427 akryl, collage, (...) |
Zuschreibung | | Zugeschrieben (Signiertes Werk) |
| | Anna LEWIŃSKA (ur. 1950) Lot No.: 361 olej, płótno; 100 x 100 cm; sygn. p. d.: (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | Anna LEWIŃSKA (ur. 1950) Lot No.: 368 Gorączka złota, 2015 technika mieszana, (...) |
Technik | | Acryl |
| | Anna LEWIŃSKA (ur. 1950) Lot No. 380 Pasikonik, 2020 akryl, płótno; 100 x 70 (...) |