Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Acryl |
| | Juliusz LEWANDOWSKI / ps. Juliusz MARTWY / Lot No. 302 List do przyjaciela, (...) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Juliusz LEWANDOWSKI [Juliusz MARTWY] (ur. 197 Lot No.: 369 W zielonym pokoju, (...) |
Technik | | Acryl |
| | Juliusz Lewandowski Akt czerwony, 2016 akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygnowany (...) |
Technik | | Acryl |
| | Juliusz Lewandowski Czarownicy z Fromborka, 2019 akryl, płótno, 110 x 80 cm, (...) |
Technik | | Acryl |
| | 13 Aukcja Sztuki XXI wieku24 listopada 2018 (sobota), godz: (...) |