Technik | | Ol, Holz |
| | Ellen Levy, (American, 20th C), "Constable's Cladistica", oil on wood panel, (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | 9492 - LEVY, Ellen K (USA): Utan titel, signerad och daterad E.K. Levy -92, (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Mischtechnik |
| | 9371 D - LEVY, Ellen K (USA): Utan titel, signerad och daterad E.K. Levy -92, (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | 8267 D - LEVY, Ellen K (USA): Utan titel signerad och daterad E.K. Levy -92, (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | - ELLEN K. LEVY USA Utan titel Signerad och daterad E.K. Levy -92. Blandteknik (...) |