LEVITTOUX SWIDERSKA Barbara
1933
Landscape |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | "Landscape", 1961 oil/canvas, 78 x 65 cm signed, dated and described on the (...) |
LEVITTOUX SWIDERSKA Barbara
1933
Pejzaż |
| | Barbara LEVITTOUX-ŚWIDERSKA (ur. 1933) Pejzaż, 1961 olej, płótno; 77 x 65 cm; (...) |
LEVITTOUX SWIDERSKA Barbara
1933
Kryształ I |
| | 102. Barbara Levittoux-Świderska (ur. 1933 r.) Kryształ I, 2004 olej, płótno, (...) |
LEVITTOUX SWIDERSKA Barbara
1933
Naczynia szklane III |
Technik | | Acryl |
| | Barbara Levittoux-Świderska (ur. 1933 r.) Naczynia szklane III, 2011 olej, (...) |
LEVITTOUX SWIDERSKA Barbara
1933
DWORZEC KOLEJOWY II |
| | LEVITTOUX-ŚWIDERSKA Barbara DWORZEC KOLEJOWY II, 1968 olej na płótnie, 80 x (...) |