Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | 248. Pirkko Lepistö* Hiihtäjä, öljy, sign., 30x22 |
| | 472. Pirkko Lepistö Born 1922 "THE FOREST POND". Sign. -82. Oil on canvas (...) |
| | 24. Pirkko Lepistö Born 1922 ROSES. (d) Sign. -72. Oil on canvas 54,5x64cm. |
VIHREÄT VERHOT - GRÖNA GARDINER. |
| | LEPISTÖ, PIRKKO (1922-)* VIHREÄT VERHOT - GRÖNA GARDINER. Sign. -80. Öljy/Olja (...) |
| | 141. Lepistö, Pirkko (1922-) First Day at School, oil on canvas, sign. 1981, (...) |