Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Łukasz Lepiorz | " Basen III" z cyklu " Odpoczynek", 2023 olej/płótno, 60 x (...) |
Basen" z cyku "Odpoczynek |
| | Łukasz Lepiorz (1982) | "Basen" z cyku "Odpoczynek", 2023 olej/płótno, 60 x (...) |
| | Łukasz Lepiorz (1982) | Z cyklu 'Odpoczynek', Bez tytułu, 2022 olej/płótno, 60 (...) |
Z cyklu 'Odpoczynek', Bez tytułu |
| | Łukasz Lepiorz (1982) | Z cyklu 'Odpoczynek', Bez tytułu, 2022 60 x 130 cm (...) |
| | Łukasz Lepiorz (1982) | U siebie jestem, wolno mi, 2022 85 x 120 cm malarstwo (...) |