| | Filip LEONIAK (ur. 1995) Lot No. 357 Salo, 2021 olej, płótno; 105 x 150 cm; na (...) |
| | Filip LEONIAK (ur. 1995) Lot No. 344 Obiekty pożądania, 2021 akryl, olej, (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Filip LEONIAK (ur. 1995) Lot No. 393 Wrestling, 2020 akryl, płótno; 180 x 180 (...) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Filip LEONIAK (ur. 1995) Lot No. 310 Wrestling, 2020 akryl, płótno; 180 x 180 (...) |
Technik | | Ol, Acryl, Leinwald |
| | Filip LEONIAK (ur. 1995) Lot No. 318 In flagranti, 2021 akryl, olej, płótno; (...) |