Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Olle LARSSON (Né en 1926) La cuisine Huile sur toile. Signé en bas à droite. (...) |
Landskapsmotiv från Bonnieux |
| | Olle Larsson Född 1926. Landskapsmotiv från Bonnieux, Provence. Signerad Olle (...) |
| | Olle Larsson Född 1926. "Pelargonia". Signerad OllLarsson. Olja på duk. 74 x (...) |
| | 8464 D - LARSSON, Olle (född 1926): ÖlcaféParis, signerad och daterad 56, olja (...) |
| | Olle Larsson, oljemålning, 46x33, sign. |