LANGERMAN Henryk
1896 - 1944
ORKA |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Henryk LANGERMAN ORKA Olej, płótno, 65,5 x 80,3 cm, sygn. p.d.: H. Langerman (...) |
LANGERMAN Henryk
1896 - 1944
Dzieci wracające ze szkoły |
| | Henryk Langerman | Dzieci wracające ze szkoły, 1928 olej/płótno, 79,5 x 63,5 (...) |
LANGERMAN Henryk
1896 - 1944
Zaloty - scena idylliczna |
| | Henryk LANGERMAN (1896-1944) Lot No. 34 Zaloty - scena idylliczna, 1928 olej, (...) |
LANGERMAN Henryk
1896 - 1944
Portrait de femme |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | Henryk LANGERMAN (1896 1944) Portrait de femme aquarelle sur papier 43 x 30 cm (...) |
LANGERMAN Henryk
1896 - 1944
Macierzyństwo |
Technik | | Tusche |
| | Henryk LANGERMAN (1896-1944) Macierzyństwo, 1926 tusz lawowany, akwarela, (...) |