KYSELA Frantisek
1881-1941
Prometheus |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Holzschnitt |
| | František Kysela (1881-1941) Prometheus woodcut, aquarelle, 1932, 64,5 x 49,7 (...) |
KYSELA Frantisek
1881-1941
A Borrowed Work |
| | Kysela František (Kouřim 1881 - 1941 Prague) A Borrowed Work, signed in pencil (...) |
KYSELA Frantisek
1881-1941
The Czechoslovak Festival |
Technik | | Lithographie, Dunkle Töne |
| | Kysela František (Kouřim 1881 - 1941 Prague) The Czechoslovak Festival, signed (...) |
KYSELA Frantisek
1881-1941
STAGE DESIGN FOR NEPŘEMOENI |
| | František Kysela 1881-1941 CZECH STAGE DESIGN FOR NEPŘEMOENÍ, BY J.B. (...) |
KYSELA Frantisek
1881-1941
František - Scénický návrh: Föerster- Nepřemožení |
Technik | | Mischtechnik |
| | 1929 značeno PD 5.XII.1929 FrantišekKysela kvaš, karton 50 x 50 (...) |